anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu counter-strike 1.6: cand joc pe internet si numai pe internet, mai mult timp ( 1 ora, maxim 2 ) imi merge de parca as avea speed, dar nu am si am incercat multe versiuni de cs, am configurat in consola multe lucruri de crestere a performantei si in placa video la fel. Am ati radeon x1250, calculatorul are multi rami, 1.75 ram ca e bun, drivere cred ca sunt destul de bune si cele de sunet la fel. Scuze pentru putinele detalii, dar alte jocuri care cer mai multe resurse decat cs merg bine, dar chestia e ca doar atunci cand joc pe net mi se intampla sa mearga de parca as avea speed. Poate stiti sau exista o confiuratie in consola ca sa mearga mai bine si eu nu stiu, o sa fiu recunascator daca imi spuneti, dar fara schimparea rezolutiei si a calitatii culoarei ca asta stiu. Am incercat sa-mi upgradez placa video si celelalte drivere dar nu sunt upgraduri si sa imi pun alta placa video, habar nu am cum sa fac asta. Poate trebuie sa modific cinestie ce la calculator ca sa mearga, chiar nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| Parintele a răspuns:

Ma gandesc ca o fi serverul prost.