| Dyex a întrebat:

Salut am un amstaff corcit cu pitbull. Intrebarea mea este chiar este o corcitura? si o sa se fac urat cand o sa ie mare? (o idee cam cum o sa fie su o poza) uitai-l aici:http://pitbullclub.ro/este-chiar-un-mix-dintr-e-amstaff- si-pitbull va rog dati-mi un raspuns concret!

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Deci pitbull nu exista ca rasa pura. este un metis intre alte 2 rase. deci tu ai un metis dintr-un metis. o.O. dintre se scrie intr-un cuvant. mie personal mi se pare urat. este pur si simplu parerea mea, dar urati mi se par si bulldog-ii, ogarii si multi alti caini. care este legatura intre parerea mea si cainele tau? nici una. tu il cresti, tu il ingrijesti, si cat timp este al tau, doar parerea ta conteaza despre animalul tau.

gusturile nu se discuta, ceea ce tie ti se pare frumos s-ar putea mie sa nu imi placa, asa ca urat/frumos are alt sens pentru mine sau altcineva decat are pentru tine. eu sunt mort dupa cane corso si caucazieni. poate tie ti se par aceste rase urate, aia e. fiecare cu parerea sa

| DenissaRoxana a răspuns:

Buna! Cainele este foarte frumos si cu siguranta nu va fi urat happy!