| ilovegames82 a întrebat:

Salut, am si eu un Pitbull corcit cu Amstaff, si este Rednose si are patru luni, si problema este ca are PUF...singurul pui care are puf..stiti de ce? FUNDhappy!

1 răspuns:
| Tarra24 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa mai astepti... Daca depaseste de 8 luni si inca are consulta medicul veterinar! Am avut multi caini si unul din ei a fost un husky corcit cu un ciobanesc german si la mine era aceeiasi problema! Sa ai mare grija sa nu fie alergic la ceva sau poate i-ai dat ceva gresit de mancare. Cel mai bine e sa consulti medicul! Sa ai mare grija de el si sa nu-i dai lapte mult! Poate face diabet!
Multa bafta!