| Cybe3r a întrebat:

Am un câine și trebuie sa ii cumpăr a doua injecție și a treia și nu știu cât costa ca doctorul veterinar nu are.

Răspuns Câştigător
| Rocsid a răspuns:

Presupun ca te referi la vaccinuri...Pai in functie de producator e si pretul..Personal recomand nobivac care desi e mai scump e cel mai bun de pe piata si stii sigur ca puiul nu va face boli mortale precum parvoviroza sau jigodie.NU BIOCAN.Desi biocan sunt mai ieftine sunt cele mai prost facute vaccinuri.Majoritatea care au fost vaccinati cu biocan au facut parvoviroza.
Nobivac e in jur de 30-50 de lei unu.Eu zic ca merita o investitie putin mai mare la inceput si dupa o data pe an doar antirabicul si gata.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu n-ai intrebat nimic, asa ca te intreb eu: ce injectii? Cum se numesc? De Google, ai auzit?
Chiar crezi ca poate ghici cineva la ce te gandesti tu?