| vincze_2660 a întrebat:

Am un laptop FUJITSU SIEMENS si as vrea sa stiu daca vreau sa reinstalez Windosul se poate face la fel ca si la calculator? La calculator folosesc un Last XP si l-as vrea si in laptop...Credeti ca se poate?

Răspuns Câştigător
| Toxic a răspuns:

Normal ca se poate instala acum depinde de soft-ul care-l ai sunt unele laptopuri care au un soft ce nu le permite instalare decant a unui anumit tip de windows. Merita incercat (incercarea moarte n-are). Buna alegere cu Last-ul

2 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Da merge, dupa cum am spus si in primul raspuns buna alegere. Acum cei care creaza windows-urile le fac cu drivere incorporate in special pentru laptopuri.

| vincze_2660 explică:

Pai nu am drivere la laptop si acel windous(last xp) le are...Si vroiam sa stiu daca merge...