| Alexfiru10 a întrebat:

Salut,am un pui de porumbel voiajor scos din părinți foarte buni dar are o problema, la aripa i-a apărut un fel de "hematon" este ca un coș galben de dimensiunea unui bob de mazăre. Aveți idee ce ar putea fi? Sau cum sa îl tratez.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Deții porumbei voiajori și nu ții legătura cu vreun veterinar?

Porumbeii voiajori dețin certificat eliberat de vet+ asociația columbofilă, că așa orice porumbel din oraș e voiajor rolling on the floor rolling on the floor