| jnksnfkjsdfsdfsd a întrebat:

Am un shar-pei de 9 luni. A fost la dresor si maine urmeaza sa-l lom pentru ca dresorul a sezizat ca este orb.Nu reactioneaza daca te misti aiurea langa el, nici daca ii plimbi mana prin fata. As vrea sa stiu daca a mai trecut cineva prin asta si sa imi dea un sfat.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| hippiemuslim a răspuns:

Nu cred ca e un lucru bun sa-l tii in chinuri. Nu e ca un om, nu poate face fata. Parerea mea.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nu am trecut prin asta dar uite sfatul meu : nu-l abandona sau nu il eutanasia doar pentru ca e orb ( doar daca e agresiv ) a si inca ceva du-l la medic poate nu e orb ci e o problema de vedere nu neaparat orbirea