| Robotzzzi a întrebat:

Salut.As dori sa-mi fac o cușcă mate pentru veverita cu bare de fier în loc de plasa.
Îmi puteți da câteva sfaturi, idei, tutoriale, poze cu custi?
Unde as putea face o schita la cușcă ca sa știi direct cum o fac?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu poti sa tii veverita captiva, pentru ca este un animal salbatic nocturn ce traieste in copaci, in libertate! Daca veverita este prinsa si inchisa in custi poate muri!

| samiZiciPompier a răspuns:

Pentru o veverita cu bare de fier trebuie cusca din otel si fibra de carbon big grin

| Robotzzzi explică:

Ma poate ajuta cineva?
Daca chiar te intereseaza veverita este nascuta si crescuta in captivitate.

| dannyel86 a răspuns (pentru Robotzzzi):

Nu te pot contacta pe privat. Ori m-ai blocat, ori ai umblat la setari!