| TheKittyCatGirl a întrebat:

As vrea sa adopt o testoasa pentru o prietena de ziua ei. De curand, i-a murit papagalul...si-ar dori mult o testoasa. Ziua ei e pe 7, cine poate sa ma ajute cu un site de adoptii de animalute de companie, ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Trebuie sa fie in anunturi in ziare sau pe net, nu stiu de unde esti nu stiu daca se da pe gratis ca astea costa totusi mare grija la ea

2 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Cauta pe site-uri si forumuri unde posteaza cei din orasul tau. nu te costa mult 10-15lei.

| LivingLouder a răspuns:

Eu mi-am luat brroasca testoasa nu stiu de unde cred ca de la Hornbach sau Baumax