| SergiuAtat a întrebat:

Salut as vrea sa apopt un pui de pitbull sau amstaff locuiesc Timisoara m-ar putea ajuta cineva? am un boxer adult si as dori inca o rasa big grin ofer funda

Răspuns Câştigător
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Nu gasesti de adoptat asa usor, apbt (american pit bull terrier) este o rasa ilegal de reprodus in Romania, normal ca nu vine in curtea ta sa vada ce faci cat timp nu dai sfara in tara. Amstaff iti poti cumpara cu pedigree, dar cel mai bine este sa te multumesti cu un caine. Pana nu ai casa ta.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cauta la anunturi, te ajuta varu! laughing. Nu cred ca da cineva gratis un caine care valoreaza 300 euro