| Larisa_3003 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un catelus ceva mic, alb, cara sa nu lase par ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| totmike a răspuns:

Pai sa indeplineasca toate conditiile alea... unul de plus.sau incearca, uitate la poze cu:
airedale terrier
bichone bolognese(si da e caine nu spaghete)
bichon frise
bichon maltez
caniche
si unii care is chiar foarte faini:westie
http://www.caini-de-vanzare.ro/rase.html

6 răspunsuri:
| Passionlove a răspuns:

Cel mai potrivit pentru tine ar fi un "west highland white terrier" :X

| Tarabostes a răspuns:

Toti catelusii mici nu lasa par dar daca nu le dai crechetewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti un caniche, sunt foarte draguti si nu lasa par deloc.

| anca174 a răspuns:

Chihuahua! sunt preferatii mei, sunt mici si simpatici nu sunt cam cheilaughing

| Andrulica a răspuns:

Ia-ti un pitbull laughing)