| Caramella645 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi iau un porcusor de guineea abisinian.Practic ii ador.Chestia e ca mama spune ca miros foarte urat.As vrea sa imi dea niste sfaturi cei care au sau au avut.Cand ma duc sa imi cumpar cum imi pot da seama ca e sanatos? Sa fie fata sau baiat? Cam cat ar costa cusca?

Răspuns Câştigător
| Loker a răspuns:

Mai, la chestia cu mirosul, toate animalele misros, dar cu o ingrijire mai atenta poti indeparta mirosul. Eu zic ca e mai bine sa iti iei pereche. Cusca difera la pret in functie de marine si alte crietrii. Succes in obtinerea lui.