| seby97 a întrebat:

Salut
As vrea sa stiu de la ce varsta incepe cainele sa latre la straini.
Border Collie-ul meu se sperie seara cand vine acasa, pentru ca e intuneric.
Ea doar se uita putin si se ascunde.
E ceva obisnuit la Border Collie, sau acesta e temperamentul ei?
Are 5 luni

2 răspunsuri:
| BizuBVBArmy a răspuns:

Asta e comportamentul cainelui tau invato sa fie mai rea enerveazo nu ii da pace ametesteo asa ea se enerveaza si prinde tupeu!

| mariaaa801 a răspuns:

Cainele meu a inceput sa latre de mic. Pe la 5-6 luni a inceput sa latre cand era cineva la poarta, dar depinde de fiecare animal in parte.