| RobertFlorin1 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu de unde pot cumpara phtoshopul,sunt la inceput de drum, si folosesc paint.net,de asemenea, vreau sa trec de la paint.net la photoshop pentru ca are mai multe avantaje, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Photoshop nu mai merita cumparat, iesi mult prea scump cu abonament lunar.
E vreo 25-30 dolari /luna.
Eu am cumparat Affinity Photo, 55 dolari, licenta pe viata.
E aproape la fel de bun, ba chiar anumite taskuri sunt mai usor de realizat in Affinty, si are suport pentru majoritatea pluginurilor Photoshop. (Eu am asteptat o reducere, l-am luat la 45$).

PS> Mai bun decat Paint.net, ar fi Gimp, tot gratuit.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat