| anonimmdicmjfmkfmcif a întrebat:

Salut,as vrea un câine pechinez cum sa ii conving pe părinți sa mi-l cumpere?

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Hey.
Pai spune-le parintilor tai ca iti doresti foarte mult acest catel sa ti-l cumpere si promite-le ca tu o sa faci curat dupa el, il duci la plimbare, ii dai mancare.
Spunele ca ce mizerie ar putea face un catel asa mic? Nu ii cade parul, nu deranjeaza.Simti ca ai un sufletel aproape.

| anonimmdicmjfmkfmcif explică (pentru Roxxxxi):

Mersi mult asa le voi spuune.

| anonimmdicmjfmkfmcif explică (pentru anonimmdicmjfmkfmcif):

Nu,du le-am spus si a zis ca e pufoși si nu o sa mi-l cumpere!sad:sad

3 răspunsuri:
| Naomi_Nao_1997 a răspuns:

Buna! Nu te lasa usor. Eu mi-am rugat parintii 8 ani sa-mi cumpere un caine, dar a meritat pentru ca intr-un final m-am mutat la casa si m-au lasat. Daca stai la bloc e mai dificil. Bafta!