| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut. Azi mi-am cumparat un animal de companie. Un catel Husky. Dupa 2 ore a inceput sa aiba diaree. Cum pot rezolva? Nu as vrea sa recurg la tratament medicamentos.

6 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Hmm..asa de repede sa/i dai medicamente? E foarte nasol? Doar medicul. Altfel mai vezi si maine cum e..toti ne mai "stricam" din cand in cand si se rezolva..corpul rezolva fara chimie din exterior.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i sa manace OREZ fiert cu pui fiert (numai carnea de la pui, fara oase, ca-i pot perfora intestinele).

| outsidethebox a răspuns:

Trebuie vazut rapid de veterinar, l-ai luat parazitat, nu amana, ar fi pacat...

| outsidethebox a răspuns:

Inca ceva: la animale tine doar tratamentul medicamentos!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Serios? Nu medicamente? Roga-te la cuvioasa Parascheva! O sa aiba o moarte foarte chinuita. Mergi la medic veterinar si nu mai fa fițe pe aici!

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un veterinar.