| Viviana10 a întrebat:

Ce animal de companie este mai potrivit?

IEPURE VS CATEL...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Alege ce iti place tie, dar eu consider ca animalul potrivit e cainele.

| Alinna20 a răspuns:

Catelusuuul :X:X:X:X:X

| dmrtr a răspuns:

Catelul big grintongue

| NitrowsDwt a răspuns:

Catselushhhu` puppy dog eyes.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nici unu nu este mai potrivit ca porcusorul de guineea

| Viviana10 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Ar fi si aceasta o varianta... multumesc!

| Lamaitzza a răspuns:

Pai cateii deoarece sunt mai jucausi.Iepurii pe deasupra se sperie repede si nu sunt prietenosi cu oricine, sunt firavi, daca te joci un pic mai tare cu ei te trezesti ca le-ai rupt ceva. Cainii sunt si mai usor de ingrijit, adica pot manca si mancarea pe care nu o mai mananci tu, nu e nevoie sa iei neaparat mancare pentru catei insa iepurii mananca doar salate, morcovi etc. Poti invata un caine sa isi faca nevoile intr-un anumit loc, nu poti invata un iepure.Cainele poate sa vina la usa cand vii de la scoala sa te intampline, iepurele sta doar in cutie :d.

| FlAiser a răspuns:

Catel este cel mai potrivit pentru ca iepurele lasa par parul lui este foarte fin si peroculos puti sa il inhalezi si sa facei viermisori nu stiu p unde dar cainele e jucoaus il poti dresa

| TiaFCRB a răspuns:

Cainele este de curte in general daca e rasa mare de talie mare.asa cainele poate fi tinut si in apartament pe cand iepurele e numai de curte pentru ca miroase cand face pipi... iuuuh infine...catelusul

| florinboss10 a răspuns:

Binenteles catelulwinking clar

| Raluka111 a răspuns:

Catelushu:*

| CrisMicutza2002 a răspuns:

Catelul...Pentru ca pe acesta il poti dresa! Iepurele nu poate fi dresat si isi face nevoile pe unde apuca, si cred ca nu vrei asta!

| eMyLi a răspuns:

Catel desigur

| GeorgyDolce a răspuns:

Catel Bichon :X

| xmembrunoux a răspuns:

Catelul