| maryo238 a întrebat:

broscutele testoase, trachemys scripta troosti, daca nu au incalzitor in terariu patesc ceva? eu am dar mi se tot ridica si l-am scos, am doar neon sus.

4 răspunsuri:
| AnDrEy_8110 a răspuns:

Nu au nevoie(spun din proprie experienta). Funda te rog!

| Aflorin a răspuns:

Sall, eu am 40 de terarii acasa si stiu ca daca nu u incalzitor temperatura fiind de minimum(30grade), vor muri de frig. funda>plsssssssssssss

| Drugamihai a răspuns:

Du-te la un specialist in Bucuresti. sau la cineva care sti ca se pricepe, nu te lua dupa toti prosti care iti dau sfaturi, ca uni chiar te pacalesc sa rada de tine.

| Drugamihai a răspuns:

Pai du-te la un specialst in Bucuresti, sau nu stiu, la cineva care se pricepe, sa nu iei sfaturi de la toti prosti ca uni iti dau raspunsuri la vrajeala sa iti bata joc de tine asculta de parinti si de oameni pe care ii cunosti si ai incredere, caci nu sti cine este in spate pc care iti raps sa rada de tine.