| LoveGoldie a întrebat:

Salut, care credeti ca este cel mai potrivit catel pentru. apartament dintre golden si labrador?

12 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Eu sincer aleg golden retriever este super, il ador!

| smile20000 a răspuns:

Nici unul!?! pentru apartament sunt buni caini de talie foarte nuca cum ar fi un yorkshaier terrier (daca asa se scrie) poare si un bichon dar nu ar merge de loc un caine asa mare(doar daca te muti la casa)

| KaterinaPetrova a răspuns:

Labrador.happy nu lasa asa mult parwinking si e mai draguthappy fundita?

| AnonymuxX a răspuns:

Labradorwinking e si mai dragut nu are blana foarte mare, si nu lasa mult par.

| Buffulete a răspuns:

Labrador

| xXAMAXx a răspuns:

Golden

| cooki a răspuns:

Catel pentru apartament!? Oau, dar, fara suparare, ambele rase se fac imense. Majoritatea isi iau un bichon, dar daca vrei unul dintre ele eu as alege labrador (imi plac foarte mult de cand am vazut Marley and me). Te-ai putea uita la film sa vezi ce presupune cresterea unui astfel de caine. Mulu, mult noroc! Vei avea nevoie :*

| cooki a răspuns:

Ok, prietene. Daca labradorul e "chiar urat" de ce ai mai intrebat?
Iti place "goldie", goldie ia-ti!

| cooki a răspuns:

Ok, frate! Daca tu chiar crezi ca labradorul e "chiar urat" de ce mai intrebi. Am vazut ca nicknane-u tau e lovegoldie, ia-ti un goldie daca asta vrei!

| נυѕтмєωιтнмуѕєℓƒ a răspuns:

Hello.Eu cred ca Labrador Golden Retrive:Dhttp://www.google.ro/......tp?/imgres Funda:D

| LoveGoldie explică:

Labradorul nu e mai dragut. Goldie e mult mai dragalas.

| LoveGoldie explică:

Frate toti ziceti ca labradorul e mai frumos dar pe bune e chiar urat/.