| alandala_1391 a întrebat:

SALUT.Care e mancarea voastra preferata de la restaurant, si care e preferata voastra facuta in casa.Cu ce va place sa va faceti sandwichurile? Paa.va pup.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De la restaurant imi plac Pizza si Tigaia Picanta.

La categoria mancarii facuta in casa Imi plac sandwich-urile facute la toaster cu branza de burduf si un pic de chilli pe deasupra. Sunt delicioase.

| CARMENCITA a răspuns:

La restaurant-friptura la gratar(porc, vaca)cu cartofi prajiti, acasa-ciuperci cu cascaval la cuptor.Sadwich-paine cu cascaval, sunca la aparat de facut sandwich-uri calde.

| User a răspuns:

Pita, clisa si cu ceapa. Eco fratelaughing

| lays a răspuns:

La restaurant imi place sa mananc o ciorbita de vacuta sau de pui fierbintelove struckyummyhappy ori cotlet cu cartofiori si ca desert clatite cu ciocolata, iar acasa imi place sa mananc sarmalutze, ardei umpluti, mazare, fasole cu carnaciori sau varza cu kaizerbig grin.sandwichul il fac asa. pun cascaval, salam si o frunza de varza, sau altul:branza:X, rosiebig grin.cam asta halesc eubig grin

| AnaMaria42312 a răspuns:

La restaurant - pizza
Acasa - salata de pui
Sandwich-ul mi-l fac cu branza topita Hochland, sunca presata, o felie de rosie si salata.

| pithicot a răspuns:

Pizza e preferatha mea:X

| iasminhappypills a răspuns:

Ador salata cu rosii, castraveti, ceapa, branza si foi de salata amestecate cu iaurt nutridaybig grin, e excelenta, mananc zilnic din asta