| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Care e mancarea voastra preferata? Daca imi place dau funda!

Răspuns Câştigător
| ImStillDead a răspuns:

Pai favoritele mele sunt :
-Cartofi pai cu cascaval pane si salata de varza
-Pizza Margarita cu sos rosu sau alb
-Placintelewinking
-Piscoturile cu lapte =>

| NesquikDuoSpecial explică (pentru ImStillDead):

Deocamdata funda ar fi a ta, dar mai astept un pic.

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune-o intai pa a ta.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru darrio2007):

Paste cu sos de rosii, masline rondele si busuioc..Deci a ta?

| darrio2007 a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Sa stii ca nu.Nu ca nu imi plac.Dar nu este mancarea mea favorita.

| mona a răspuns:

Cartofi prajiti si snitel de pui

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mazarea,snitelele.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu știu, dar îmi place salata de boeuf.

| AtateaConditii a răspuns:

Sarmale, cartofi prajiti cu branza sarata rasa, pizza, sunca afumata de porc, peste, halva, ardei umpluti.

| SimonaCristina a răspuns:

Snitel cu Ketchup sau, ma rog...cum se zice...laughing, pe pat de salata de varza cu mult otet si cartofi prajiti f.f crocanti.Ti-e pofta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fasole cu afumaturi,ciorba de burta,copane de pui cu multa sare si cu crema de smantana sau branza,,,oua ochiuri cu castraveciori acri, cu niste branza telemea si cu niste carne prajita bine, si niste cartofi prajiti, la care sa am si un pahar de cola,,, pff, chiar mi-am facut pofta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastele.Cam orice fel de paste, oricand si oricat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ciorbă de măcriş,şniţel vienez,cartofi prăjiţi,piure de cartofi cu grătar şi salată de roşii de grădină,ouă umplute cu pate,salată de boeuf, vinete, chifteluţe, sarmale cu varză acră, mici etc.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Pizza la orice ora din zi sau din noapte!hee hee

| xClementine a răspuns:

Ciocolata,doh! Oricand, la orice ora.

| CartofiorDulce a răspuns:

Quesadilla, lasagna si chestii mai exotice...din astealaughing

| RoxKnkK a răspuns:

Pizza yummy in general fast-foodul

| AndreiAs02 a răspuns:

Cartofi prajiti, snitel. funda?

| Rocky12 a răspuns:

Piure (de cartofi), pizza, chiftele mamaliga(cu smantana, branza).

| EuMah18 a răspuns:

Cartofi prajiti cu branza parmezan... Sau:
Cascaval pane cu sos de maioneza si ketchup... FUNDA? PLIZZZZZZ!