| b0g4an a întrebat:

SaluT! ce ati alege intre 1 rottweiler 2 husky 3 Jack Russel. eu sunt o persoana energica si vreau un caine cu care sa ma pot juca mult si sa pot alerga cu el. daca aveti alte variante ziceti.

Răspuns Câştigător
| bogdiy a răspuns:

Jack Russel sunt mai frumosi

5 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Sfat bun renunta la rottwailer ia-ti huski sau kack russel

| JockerStoica a răspuns:

Ia-ti un amstaff sau pitbull sunt energici ar alerga Kilometri intregi

| Dafii a răspuns:

Jack Russel este cle mai energic dintre toti, si nu este un caine care sa naparleasca foarte mult. Pe deasupra este mic ca si statura, si foarte bland.

| BarOsanu99 a răspuns:

Husky!

| petrutcojocariu a răspuns:

Husky