| fihao a întrebat:

Salut ce recomandati Nimfe sau kakariki si de ce?

3 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Zi si tu la ce te referi nimfe in metin2 in real frate daca nu sti sa pui o intrebare nu o mai pune straight face

| fihao explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Da kakariki e in metin2? sau pentru giboni ma exprim mai clar

| dominic90demy a răspuns:

Eu as recomanda nimfele, pentru ca sunt mai usor de ingrijit si de acomodat cu oamenii.pe cand kakariki sunt mai neciopliti si necesita multa atentie.plus ca traiesc mai putin in captivitate pe cand nimfele traiesc la fel de bine oriunde.