| VeCtOr5412 a întrebat:

Ceva seturi de caligrafie, nu tare scumpe si ceva mai bune, ce-mi recomandati? Puteti pune ceva siteuri? mersi

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Am gasit un set de caligrafie ieftin care ar putea sa te intereseze! Este de pe : "joom.com" si e sale de 3% azi si expira peste 8 ore. Costa 18, 40 ron (adica aproape 19 lei) si contine: 5 penite Dip Pen Set de caligrafie, si Pen Litere(sketching pen). Sper ca te-am ajutat! E cel mai ieftin pe care l-am gasit si mi se pare ok. Seara/zi faina! Byeee=)

| Gadgetry a răspuns:

Bună ziua! Există un set de caligrafie aici https://gadgetry.ro/collections/rechizite-scolare-ieftine sunt cele 4 caiete de la sank speciale pentru caligrafie si exersarea literelor, cerneală dispare si pot fi refolosite cat timp ai nevoie. Sper ca te-am ajutat!?