| eek a întrebat:

cred ca fiecare persoana de pe site ul asta a vazut macar unul din filmele harry potter. mie mi s a parut un film bun pana la al 3 lea film.
deja de la al 4 lea harry potter devine incet, incet un horror. vreau sa stiu parerile voastre si e curios ca inca nu am aflat ce se va intampla cu personajul principal in ultimul film, avand in vedere ca a aparut deja cartea?

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai dacă ai citit cartea ar trebui să stii ce se întâmplă. Harry se căsătoreşte cu Ginny şi o să aibă 2 sau 3 copii nu'mi mai amintesc sigur... iar Ron se căsătoreşte cu Hermione. Mie îmi plac la nebunie, mai ales ultimele părţi. S'au maturizat şi ei, e normal să se schimbe şi filmul

| User a răspuns:

Toti?raised eyebrows Nu cred, eu unu` nu m`am uitat... mi se pare o porcarie de film... mai bine ma uit la un film porno decat la mizeria aia de Harry Potterlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| eek explică:

Nu am citit cartea aia e problema.am citit acum repede un rezumat si am vazut finalul.ms mult.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai spus, cred... eu inainte am citit cartea, iar la film nu m-am uitat nici macar la trailer, mi se pare o porcarie totala.
Jalnic, mie cel putin nu imi place.

| elizasedai a răspuns:

Pai.pana la filmul hp 3 a fost frumos pe urma a inceput sa fie mai negru filmul (ca sa zic asa) ca-i prea intuneric ca abia mai vad ceva in hp6 in fine... iar in hp7 harry va trai iar cap-de-mort moare intr-un final :-s asta-i tot. mai bine ai citi cartea ca-i mai frumoasa si pot sa jur ca filmul ce va urma va schimba cateva chestii (ca intotdeanu )

| Iuliss a răspuns:

Ma rog...gusturile nu se discuta cel mai fain film harry potter e 6... da' si 3 e fain. daca vrei sa mai vorbim buzz pe id: iulitza_iulica astept cat mai multe buzzuri