| anonim_4396 a întrebat:

S a mai facut vre o continuare dupa ultimul film Harry Potter din 2011?
Am vazut toate filmele intr-o zi unul dupa altul si chiar m-a marcat.

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pentru asta e facut, sa te marcheze. E un film satanic.

| madalinfindrihan a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce i cu tine?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru madalinfindrihan):

Eu cand bag ceva in gura intai ma uit ce e, voi inghititi toate mizeriie.

| Legion7X a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Așa este filmele în ziua de azi sunt satanice si chiar există documentare despre mesajele ascuse din filme și din muzică cu privire la satanism care pentru unii sunt doar niște simple melodii s-au filme.

| 4StarLight a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce film satanic? Filmele sunt geniale și cărțile de asemenea, sunt atât de ingenioase și bine gândite încât nici măcar nu poți crede că un om ar fi putut scrie așa ceva

| 4StarLight a răspuns:

Da, se va face dar nu film ci doar o piesă de teatru pe două părți
Volumul 8 a apărut deja și în limba română:Harry Potter și copilul blestemat și va avea premiera pe 1 septembrie la Londra