| mafiot1 a întrebat:

Salut.Cum se numesc cainii aia mici care nu cresc in inaltime niciodata si cat costa achizitionarea dar si ingrijirea lui pe luna?

Răspuns Câştigător
| Kat29 a răspuns:

Pechinezi? In Romania sunt detinatori de pechinezi care ii vand cu cate 3 milioane. Sunt super frumosi dar trebuie sa i tii in casa iarna, vara poti sa i tii doar noaptea in casa. In rest nu sunt prea pretentiosi doar cu ingrijotul blanii care se incalceste repede. Sunt super jucausi si iubitori. Iti recomand unul!

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Si al meu e miclaughing are 3 ani si 2 kg dar doarme cu mine pe perna laughing Yorshire Terrier.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sunt multi caini mici! Fa si tu o descriere mai detaliata

| PsyhoChild a răspuns:

Te referi la Chihuahua? Daca da pretul este intre 300 si 1500 de roni

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Chihuahua. Dacă sunt rasa pura sunt puțin mai scumpi, dacă nu, puțin mai ieftini. Sunt extrem de scumpi și drăgălași. Ți-e mila sa pui mâna pe ei la cât sunt de mititei.

| igotbigcock a răspuns:

Cocker