| M@rZzz a întrebat:

Salut big grin
Am o intrebare legata tot de sims 3...
Cum se instaleaza fisierele gen. packege?
Merci anticipat happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum daruiesti cadouri in sims 3

| Pancake a răspuns:

Nu se instaleaza. Le-ai descarcat de pe un site, nu?
Du-te in C -> My Documents -> EA Games -> si creează un folder "Downloads" si pui acolo tot ce descarci de pe site-uri pentru joc.
Sper ca te-am ajutat. kiss

| Jeraticx a răspuns:

Buna am facut si eu fisierul mods si am bagat un mod in package dar cand itru in joc nu-mi apare nimi ma poate ajuta si pe mine cineva

| BestMusiKLoveMusiK a răspuns:

Sall.Poi faci un folder in partitia in care ai instalat sims 3, numit Mods.Apoi in Mods unul numit Package.DAR iti trebuie helper monkey. Apoi pui fisierele in mods/package. sper ca te-am ajutat ...si apropo cele de la peggyzone trebuie sa pui si fisierul cfg.Scrie Resource
Bafta!

| M@rZzz explică:

Pai, Pancake, se instaleaza, dar numai ca eu nu prea ma descurc cu fisierele. package, doar cu cele sims3pack (la costum content ma refer happy ). La cele sims3pack dau dublu-click pe ele si-apoi imi apare sims3 Launcher`ul si mi le instaleaza. Oricum raspunsul tau m`a ajutat la dezordinea din folder laughing) thx