| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Dintre cei care cumparati mancare pentru pisici de la Lidl si Kaufland marcile lor proprii, ce parere aveti care sunt mai de calitate?
Mersi.

35 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Idk, mănâncă orice aristocratele mele.

| maphiotul a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ma bucur.
A noastra e tare fițoasa laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru maphiotul):

Și ale mele, dar nu în materie de mâncare.

| iulia0514 a răspuns:

Bună, eu la ai mei le iau de la Royal canin dar pentru pisicile de la centru cumpărăm hrana de la kaufland la 3 kilograme doar aia le place aia de la Lidl nu o mănâncă deloc mai este ceva de la Penny și aia o agreează dar preferata pisicilor e ceea de la kaufland! Atenție mare la adaosul de sare din hrana pisicilor ceea de la kaufland e ok dar sunt mărci care au un adaos extrem de mare de sare!

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Nu exista de 3kg la kaufland.
Cred ca confunzi.

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Se numește Catthy appetite https://www.ofertelecatalog.ro/......-21059618/

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Cumpăr dr câțiva ani tipul asta de hrana știu ce vorbesc

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Eu vorbeam de mancare de pisici, nu de caini sau papagali.

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Accesează link-ul și o găsești dacă nu scrie pe google Catty apettite și o găsești nu e asa greu

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Normal ca am accesat linkul femeie!
Cred ca tu nu l-ai accesat.
Ca daca il accesai vedeai ca nu este la kaufland asa ceva.

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Termina cu contrazisul, mergi maine la Kaufland si vezi ca nu exista!

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Cumpăr de 5 ani astfel de hrana de la kaufland dacă ți-e îți este lene sa cauți pe google sa vezi ca exista eu nu am ce sa fac decât să-ți dau pace

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Esti proastă.
Imi pare rău să spun asta, dar ăsta e adevărul.

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Uite domnu înțelegeți la un simplu search am și găsit-o

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Lasa vrajeala.
Trimite-mi de pe aplicatia sau site-ul lui Kaufland!
NU ESTE ASA CEVA LA KAUFLAND.

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Fă tu maine o filmare din Kaufland, posteaz-o cu we transfer sau alta chestie de genul si iti trimit 50 de €!
Dar o sa vezi ca nu exista.

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Probabil a fost in oferta dar nu mai este.
Si oricum problema e alta.
Daca iti pui ochelarii si recitesti intrebarea inițiala o sa iti dai seama ca am mentionat mancarea marca proprie, acelea cu inscriptia K.
Uite aici exemplu :

https://www.google.com/......ps?/search

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Nu am nevoie de banii tai puișor? Îți trimit filmare ce vrei tu când am drum la Kaufland Cluj! P.S oi fi i-o proasta dar sincer nici chiar asa încât sa cumpăr paleti întregi de hrana pentru pisici și nici măcar sa nu știu cum se numește!

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Dacă citești pe punga vezi ca scrie ca Caty appetite și dogi appetite sunt produse marca kaufland

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

M-am referit la cele Kaufland clasic atunci...
Si oricum nu in toate kauflandurile din țară e exact aceeasi marfă, in caz ca nu știi.
Pune-te si te culcalaughing

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Tu ai pus o întrebare eu ți-am răspuns eu nu am de unde ști ca tu vrei o părere doar despre un anumit produs din anumit judet pentru ca nu ai menționat în al doilea rând ai ales sa ma jignești în loc sa scrii 2 cuvinte pe nene google da ce sa fac am prea multe pretenții de la anumite persoane! Și încă ceva poate am un singur neuron funcțional dar ai tai reacționează cu întârziere!

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Bine.
Maine merg la Kaufland special pentru tine.
Daca este katty ( si e facut de kaufland)la 3 kg eu o sa mananc un sac intreg, ma filmez si postez pe internet.
Daca am eu dreptate si nu tu, atunci mananci un pliculeț de Kaufland classic cu ton (pentru pisici desigur)

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Mult prea ușor pentru tine

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

laughing

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Serios un sac e prea puțin trebuie să mă gândesc la alta pedeapsa și încă ceva ai zis ca nu exista produsul deci ar trebui să mănânci un sac doar pentru ca ai zis că îs proastă rolling on the floor

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Nici nu exista...
A existat pana in luna Aprilie.

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Poate la tine la noi era si săptămâna trecută

| maphiotul a răspuns (pentru iulia0514):

Vezi ca sterg intrebarea.
Ne contrazicem in privat daca vrei laughing

| iulia0514 a răspuns (pentru maphiotul):

Îs ardeleanca nu ieși la socoteala cu mine laughing

| sammie a răspuns:

Royal Canin sunt cele mai bune.

| Darius50boss a răspuns:

Amândouă

| maphiotul a răspuns (pentru Darius50boss):

Mersilaughing
Dar totuși...

| Darius50boss a răspuns (pentru maphiotul):

Kaufland

| Marius7gaming a răspuns:

Eu cumpar din bazar, recomand ff bun