| Playboyx a întrebat:

Ce parere aveti despre pliculete de mancare pentru pisici Coshida de la lidl? Sunt constient ca nu sunt premium la pretul pe care il au dar totusi comparativ cu whiskas sau kitikat sunt ok? am un british shorthair si ii dau des aceste pliculete

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, a mea se uita la ea ca la pietre. laughing) Daca tot vrei sa-i iei ceva de calitate, treci pe mancarea de la royal canin. E cea mai buna.

| Elena9328 a răspuns:

Cred ca sunt ok (uita-te sa nu contine proteine vegetale, pisicile nu mananca in mod normal asa ceva).

| Aihao19 a răspuns:

E fast food pisicesc.

| danusiaMIAU a răspuns:

Eu am folosit din astea de la lidl pentru pisica mea si eu fost bune s-a facut dolofana si are blana stralucitoare

| SparkleFlow a răspuns:

Sunt ok dar nu sunt la fel de calitative ca si Whiskas, diferenta destul de mare intre ele.

Răspuns utilizator avertizat