| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Eu as vrea sa imi cumpar un tren cu telecomanda de pe internet https://www.emag.ro/......D63WYYMBM/ dar parintii spun ca nu am ce sa fac cu el si ca este cam spump (adevarul asta este, chiar este scump si asta a fost cel mai ieftin pe care l-am gasit) eu sunt de mic pasionat de lucruri de genul asta, adica am multe diorame facute, machete vopsite realist si asa mai departe, acum va intreb pe voi. Voi ce spuneti, sa il iau sau nu? Ar merita sau nu? Am 14 ani daca va intrebati

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita!
mai bine pastrezi banii si mai strangi ceva, poate te duci la vara intr-o tabara!