| SugarLips a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva de cate ori trebuie hranite seamonkeys? Eu le-am hranit cum zice pe plic adica la doua zile si mi-au murit vreo 16... S-au inegrit si stau pe fundul apei, care este tulbure...Imi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Atunci da-le la 3 zile se poate sa... le fii dat prea mult pe cat de micute sunt si in +daca le dai prea putin o sa moara din nou deci mai bine da-le pe la mijloc! tongue

1 răspuns:
| iolkop a răspuns:

De fapt trebuie hranite o data la o saptamana cu partea mica de la lingurita