| Bortas_Andrei_1993 a întrebat:

Azi dimineata am gasit un pui de vrabie, l-am luat in casa si l-am hranit cu bucati micute de carnati si apa,dupa doua zile a murit,si sunt sigur ca nu a fost de la frig.
puteti sa imi ziceti si mie de ce a murit, din ce cauza (ca sa nu se mai repete a doua oara)?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

S-a lovit cand a cazut din cuib.

| Mrr2000 a răspuns:

Depinde cat de mic era. Poate era la prima lectie de zbor si s-a ratacit, ne fiind laga mama lui a murit.Cum l-ai/ai hranit/hranit-o in ziua in care a murit.