| AmericanCookie a întrebat:

Salut, imi puteti spune cateva nume dragute de veverita? cele mai simpatice primesc fundita!

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Roxy, Ruby, Fifi, Mimi, Cody, Peanut, Trixie

10 răspunsuri:
| raluky4 a răspuns:

Vevica
Vevu
Redy

| chupachups1234 a răspuns:

Cimi happy

| Shinen a răspuns:

AlvinlaughingLoLa Isa Tuti Rina, Mya Cory Ily Miny Ini Mini

| blue97 a răspuns:

Ronty sau cele din Alvin si veveritele

| Petronela a răspuns:

Fifi

| madia a răspuns:

Rontzy happy

| MadQueen a răspuns:

Bonny
Bunny
Chips
Bobo
Dizzi
Sqash
Lucky
Itsy
Lolla
Mike
Miky
Pixie
Puffy
Riki
Ronnie
Rontzanel
Rontzy

| LoLo_9163 a răspuns:

Flafy, Buby, Mogy, Pufy, Cora, Dona, Mona, Andy, Dora, Lily, Gigi, Sona, Sony, Gugo, Ely, dar cel mai tare e Alvin.Mult noroc si sper ca te-am ajutat.:*winking

| Micheille a răspuns:

Bubu, chii, robi, amadeus, bush, hus-hus, cheney, Bibi, pete, crontzy, zgarci, zuzu, agent FBI veverita 2, jolly, joy,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Koki, rupi, vichi, fluvi, neli, pufi, joker, udel, herbas, lolo, luli, polis, ront, sarin,...