| steffz1 a întrebat:

Salut, imi puteti spune cum sa fac si pentru ce sunt runele si maiestriile la league of legends. As dori sa ma ajutati sa imi spuneti cum sa le fac si cum le pot folosi.

1 răspuns:
| BogdiiR a răspuns:

Salut..Runele si maiestriile te ajuta foarte mult in early game iar fiecare campion le are specifice pentru el.Rune recomand sa cumperi dupa lvl 20 pentru ca sunt de rank 3 care sunt cele mai bune si pana atunci nu are rost sa cheltui banii pe rune.Pentru mai multe detalii intra pe lolpro.com si iti arata la fiecare campion