| GoodDay99 a întrebat:

Salut:* in ultimul timp stau numai in casa la calculator si as vrea sa imi fac o ocupatie...sa confectionez ceva sau...nu stiu voi ce idei imi dati?

Răspuns Câştigător
| QµeeК a răspuns:

Salut.Poti iesi afara sa iti faci prieteni sau daca ai sa jucati un joc. Poti citi o carte, sa colectionezi timbre, capace, de toate.Am 14 ani si a fost o perioada de timp in care am stat cate 5-6 ore la calc pe zi. Mi s-a ars procesorul si timp de o luna nu am mai avut calculator. Aceste idei la mine a functionat. Incearca sa vezi ca si la tine va merge! Mult norocwinking! Funditaa?

5 răspunsuri:
| lulalica a răspuns:

Mergi la bureti. laughing

| αlεxTzure a răspuns:

Itongueoti juca fotbal cu proetenii
IItongueoti citi o carte
IIItongueetreci mai multi timp cu familia si sa jucati ceva gen:septica, cruce, monopoly etc

| ilfenomeno18 a răspuns:

Du-te pe afara plimbate fa orice eu intr-o zi cand naveam ce face am luat metroul si mam plimbat prin toate 4 magistralele

| elenush17 a răspuns:

Sa incerci sa faci origami, nu sunt chiar asa greu de facut, depinde ce vrei sa faci!

| MistaKe a răspuns:

Incearca Sa Faci Parkour sau cv....sau origami