| Kat007 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac;( dati-mi niste idei(in afara de a iesi cu prietenii)ceva ce se poate face in casa si fara calculator. Funda

3 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Eu iti recomand daca nu ai ce face pe PC sa intri pe www.oracolulmeu.ro si sa-ti faci cont pentru a`ti face un oracol unde vei primi diferite raspunsuri
Sau poti juca jocurile astea:

Joaca niste jocuri misto online cum ar fi:
Kaneva,Happy Pets(facebook),Club cooee, SecondLife,
Freerealms, Gaiaonline.com,Ancearca twinity, Http://there.com/
,http://stardoll.com/,Ourworld,www.moove.com,Lady Popular, Club Penguin, SmallWorlds, The Sims 2, The Sims 3, Diner Dash Hometown Hero - Gourmed edition, Fantastic Farm, Project Fashion, Nanny Mania, JoJo's Fashion Show, JoJo's Fashion Show 2, Cake Mania, Cake Mania 2, Cake Mania 3, Fashion Dash, Wedding Dash,Zwinky,Miss bimbo,good game farmer, roiworld, divadoll, neil life, wooz world, club pinguin, my bimbolino, funzcity, super secret, miniworld, Http://jocurimari.blogspot.com,Http/......hions.com.

Poti face un make up virtual intrand pe
http://www.taaz.com

Uita-te pe net la ce filme mai sunt azi si urmareste unul sau te poti uite pe Youtube la cele 9 seriale de la serialul,, Academia Politiei" il da si pe PROtv te caci pe tine de ras =)) e super amuzant

Intra pe :
http://ww.meme.ro si citeste niste bancuri, glume
Iesi afara cu prietenii la un suc la o inghetata
Poti citi o revista(sau o carte cu povesti)

POti face multe lucruri
Pa, pa

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Te poti uita la filme, poti citi o carte buna, iti poti face toate cele legate de scoala pentru saptamana ce vine, te poti uita la televizor, si multe altele.

| ALLYALLY22 a răspuns:

Fa un desen animat -manga pe o foaie si dupa aia citesteo si vindeo haha asa fac si eu D