| okei a întrebat:

Stau in casa zilele astea deoarece vremea este foarte urata ( Bucuresti ) nu stiu ce sa fac, sa desenez... altceva? ma gandeam sa confectionez ceva sau ceva de genu laughing) fara sa fac zgomot thinking alte idei?big grin

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste si n-o sa te mai plictisesti niciodata.

| psiholoaga a răspuns:

Fa-ti o fusta. Unul dintre formatorii nostri ne-a spus ca e foarte important pentru o femeie sa coasa cu mainile ei o fusta, chiar daca iese stramba, iar pentru un barbat sa mestereasca ceva cu surubele.tongue Poti vedea un film, poti citi o carte tare, poti picta pe pereti (depinde cat de intelegatori sunt ai tai), poti coace o paine, sa vezi cum iese... Poti juca sah sau spanzuratoarea on line, poti invata sa faci cateva origami...

mira
| mira a răspuns:

Machete de cladiri celebre din chibrituri.Iti dezvolti indemanarea si imaginatia.

| Annitu a răspuns:

Citeste o carte, deseneaza, stai pe mess, fa-ti poze tongue, fa avioane din hartietongue

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Fa origami. Nu faci zgomot, e super si o sa fii fericit ori de cate ori iti iese cate ceva.

| ioanaa a răspuns:

Poti citi o carte. Te poti apuca de gatit. Sau de facut curatenie in birou si in locurile unde iti tii amintirile. Eu asta am facut azi.

| Ben. a răspuns:

Citeste ceva. it's a cand of magic unde te pot duce cartile.

| doinitza a răspuns:

Citeste si te vei simti wonderfull, scrie in agenda personala ce simti atunci, chiar si cind vremea este urita poti sa gasesti ceva frumos in ea.
pune muzica rock, cel mai potrivit cintec este muse-super massive blackhole, si sari, srtimbate in fata oglinzii, danseaza, e tare super, mereu imi ridic dispozitia asa...incearca si trimite raspuns, cum a fost?

| okei explică:

Sunt baiat waiting de ce mereu ma confundati cu o fata?laughing din cauza la avatar?sigh vreau sa fac ceva mai funny mai practic big grin de gatit nu prea cred ca am cum ca nu ma lasa ai mei laughing va rog?big grin hai daca e sa discutam thinking macar daca nu am ce face:d id okay_3d