| Geronimo9234341 a întrebat:

Salut,iti puteti spune unde este piata de caini in Timisoara,pe ce strada sau in ce zona,multumesc.

4 răspunsuri:
| SandraMikyZu a răspuns:

In balcesculaughing iti descriu detaliat...deci ii statia de tranvai.si te duci pe partea cu forneti.si mergi ca si tranvaiul 6 sau 8 pana ajungi in partea laterala a bisericii catolice(aia ce e langa o scoala) si piata e vizavi ci lateralul bisericii.dar e doar duminica deschisa.eu merg duminica viitoarewinking de curiozitate ce catel vrei sa iti iei? daca vrei iti pot arata eu unde e.dar nu pot sa merg decat duminica viitoare.

| Geronimo9234341 explică (pentru SandraMikyZu):

Cocker Spaniel

| SandraMikyZu a răspuns (pentru Geronimo9234341):

In orice caz daca nu gasesti in piata cauta in publitim la sectia animale.bafta