| AmaliaMarilena a întrebat:

La aceasta intrebare as vrea sa imi raspunda cei care au caini de talie mica, in special Shih-Tzu.
Am o cățelușă Shih-Tzu, care va face pe 15 iulie, 3 luni. (Asta in caz ca trebuie sa știți ce vârstă are).
As vrea sa stiu cu ce ii hrăniți voi pe ai voștri, adică ce mâncare, (mai explicat daca se poate). Medicul veterinar mi-a spus ca tot ce ii dau eu, este bun: Pate de câine, conserva, bobite. Si ii mai dădeam si dentastix. Voi cu ce ii hrăniți?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Radulescu_1983 a răspuns:

Nu toate mancarurile si alimentele sunt bune. Sunt alimente interzise pentru caini.

Cel mai bun raspuns il gasesti aici: https://www.toateanimalele.ro/articole/alimentatia-cainelui/

2 răspunsuri:
| OanaBe a răspuns:

Toate sunt bune dar daca crezi ca bobitele sunt prea tari pentru ea ai putea sa inmoi bobitele în putin lapte eu asa i-am facut catelusei mele pana la 6 luni.

| onouasansa a răspuns:

NU ii da sub nici o forma mancare de la pedigree, chappy, friskyes dentastix nu e bun de nimic, alor mele pateul le strica la burta