| Jericho7 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un magazin (nu online) de unde pot cumpara materiale pentru handmade (Bucuresti)? Multumesc! happy

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde ce fel de materiale pentru handmade vrei, ca sunt o groaza... de la materiale textila, pasla si accesorii pentru bijuterii cat si multe altele! Pe care le vrei?
Daca sunt pentru bijuterii, de a crea acasa, cele mai convenabile la pret sunt cele de pe internet, in magazine sunt ff scumpe.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Vino la mine in Salonta!