| fuckName a întrebat:

De unde pot cumpara(magazin, nu online) accesorii de facut lucruri handmade (tortite, pandantive, charmuri, zale, snururi, etc. ) si fimo/cernit - din Bucuresti (in special sectorul 2 si 3) sau Prahova? multumesc mult. funda!

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci la Dragonul Rosu. Eu am vazut pe acolo tot felul de margelute, snururi, elastice, si alte aberatii.

| fuckName explică (pentru cristimihailov):

In ce dragon? Am cautat si eu in dragonuri dar am gasit doar lucruri gata facute...

| MariaBeatrice a răspuns:

La librării. Sunt mai ieftine decât în alte magazine şi găseşti de toate. happy