| RazvanStefan a întrebat:

Mi-a spus un amic de last wow-server ptivat wow- dar nu stiu cum sa joc... cine ma poate ajuta ajuta. Am instlat jocul dar mai trebuie sa fac ceva dar nu stiu ce! Va rog sa ma ajutati!

6 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Intri pe lastwow.com iti faci cont -

Presupun ca ai World of Wacraft 2. 4. 3 instalat

Du-te in C:\Program Files\World of Warcraft cauta reamlist. wtf deschidel cu notepad, sterge tot ce e pe acolo si baga "set realmlist logon. lastwow.com"

Acum ar trebui sa iti mearga.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiai facut realmlistul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei iti vand orice caracter de wow 70 full tot tot orice pe lastwow intre 30-50 lei big grin barosanu_rupeee @ yahoo.com daca te intere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai facut realm listul "set realmlist logon.lastwow.com"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma creaza cont pe. last wow. apoi cu acel cont si ce acea parola intra pe wow

| danny_7173 a răspuns:

Poate te-as ajuta daca ai fi putin putin mai concret, mai explicit