| Drag0nu a întrebat:

Nu as vrea sa imi dau cainele la dresaj (pitbull) as vrea sa il dresez eu doar ca nu stiu de la ati ani sau cate luni se incepe dresajul.....Imi poate spune cineva?

Răspuns Câştigător
| Luchius a răspuns:

Dresajul incepe de la vreo 3 luni..eu asa am procedat cu al meu si a functionat.

2 răspunsuri:
| PiTbuLuL a răspuns:

Sall eu am 2 pitbuli si un rottweiler si am inceput dresajul la 6 luni atunci se va incepe dresajul la orice rasa de caine bafta.

| CoCoPitikA a răspuns:

De mic..de la 3 luni.te poti ajuta de o carte (o carte de dresaj).