| Reew a întrebat:

O sa-mi cumpar un papagal si ma gandesc la nume dar nu prea imi vin idei...Ma puteti ajuta?

11 răspunsuri:
| Locaa a răspuns:

Daca iti cumperi un perus ar putea sa-l cheme KoKolove struckdaca e mascul asa il cheama pe al meu si daca e femela ar putea sa o cheme Bellalove struck

| Ilusion :X a răspuns:

Pako, Kuky, Ildiko, Pirlo, Leno;
Nu stiu?

| mistikk a răspuns:

Pe al meu il cheama riky:X

| Kitteny a răspuns:

Hei te ador:X, si imi plac foarte mult intrebarile tale! La fata ar putea merge: Kokuta:X, Fify, Brandusa nu prea mai stiu laughing) si la baiat: Coco, Cricky, Ciresel, Puffy:X byeee

| Ralucutsa a răspuns:

Coco(asa il cheama pe al meu), Kiki, Riky, Ticky, Bicky, Zupy, Lili (daca e fetita), Zuzu, Billy
fUNDA?

| IrxnIroxyI a răspuns:

Puffy, Misha, Blue (daca e albastru)

| LiaGore a răspuns:

-riki
-felix
-lolly
-blinky

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Nu inteleg ceva, de ce puneti intrebarile astea?! Daca-l cumperi tu si pui numele dat de cineva, nu ar mai fi original!
Asa ca, gandeste-te la un nume simpatic si placut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Koko simplu s frumos cum ti se pare? pup kris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce sa dai bani? mai bine te casatoresti si-l ai gratis.

| Lory_9838 a răspuns:

Băiat:
Perry
Răzvan
Ștefan
Parrot

Fată:
Maly
Lili
Lola
Ruxana
Bee
Zora
Meg
Marquaret
Sue.