| Lari150 a întrebat:

Salut,pisica mea de vreo cateva zile nu mananca,are febra,bot infundat, ii curg ochii, tuseste si nu mananca.Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Cred ca pisica a mancat ceva otravitor (prin soarece sau sobolan)si s-a intoxicat! Trebuie sa bagi in gura o lingurita cu smantana si sa dai sa bea niste lapte cald! Laptele si smantana taie efectul otravii! Daca nu isi revine, trebuie sa o duci la medicul veterinar pentru a putea consulta!

| Sergiu72 a răspuns:

Sa o duci la medic veterinar.