| 00MaDa00 a întrebat:

Salut prieteni hamstrita mea a fatat acum 3 saptamani si sia mancat pui iar acum si-a mancat prietenul..de o varsta cu ea.
Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Mananco si tu pe ea, sa te razbuni laughing

| callie2 a răspuns:

Da' nu i-ai dat de mancare de si-a mancat puii si masculul?laughing

| Claudiiiaa a răspuns:

Singura posibilitate sa ii fi mancat e daca nu a fost hranita adecvat. multi oameni zic ca nu e biune sa le umbli in cusca atunci cand au pui, deci daca i-a lipsit mancarea sau apa, atunci de aceea si-a mancat puii. Si despre "iubitul" ei, probabil l-a mancat pentru ca... nu stiu, poate s-au certat, asa cum fac toate cuplurile! happy Dar tu nu ai ce sa faci. Poti sa ei alt mascul, sau o alta pereche de hamsteri daca mai vrei sa ai pui. Oricum, bunica mea a avut vreo 20 de hamsteri, deci ma pricepwinking. condoleante pentru hamsteri! (nu trebuie sa fii trista, in general hamsteritele sunt cam nebune!)

| wenwynig a răspuns:

Fugi! Te va manca in curand.

| 00MaDa00 explică:

Nu prea e de glumasad