| BuGsstormbunny a întrebat:

Salut. Se poate dresa un Beagle de 4 ani care nu te asculta inca?

4 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Se poate daca il duci la un dresor bun.

| Zuzu1991 a răspuns:

Un dresor destul de bun, da, aproape orice caine se poate dresa

| darrio2007 a răspuns:

Da, se poate. Depinde si ce dresor gasesti.

| Inkiu387 a răspuns:

Buna. Eu mi am dresat singura beagleul incepand de la varsta de 3 ani( de cand acea el 3 ani). Il poti duce la dresor dar poti incerca si tu. Trebuie rabdarelaughing acum stie o gramada de comenzi, sezi, culcat, asteapta, la pas, bate palma, cand il intreb cine e prietenul tau isi pune laba pe celalalt caine al meu gen ca sa arate cine e, etc etc)) e usor sa i dresezi daca ai rabdare