| PrinceOf a întrebat:

Salut,sper ca ma puteti ajuta,
De curand mi-am luat un porcusor de guineea si
este foarte fricos ma lasa sa il mangai dar uneori cand il iau in maini fuge si cand il las jos nu ma lasa sa il mangai.Cum il pot face sa stea langa mine? Si la ce ore sa il hranesc?

Răspuns Câştigător
| Smile4free a răspuns:

Uite un site unde poti afla tot ce trebuie despre modul de crestere al lui.Cat despre frica porcusorului pot sa iti spun ca are nevoie de acomodare. Funda? :dpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| razvilol a răspuns:

DAca e pui se va invata cu tine. Dar daca e adult degeaba nu o sa se invete