| BobitaDePiper a întrebat:

Salut! Sper sa nu deranjeze întrebarea mea. Am o purcica și trebuie sa fete. Nu mananca deloc de o luna și de 3 zile nu se mai ridica de jos. Dacă sunteți persoane care știți ceva, un sfat cum o putem ajuta.Veterinarul a venit și i-a făcut tratament dar nimic

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E complicat.
Dacă de o lună nu mănâncă din ce se hrănesc purcelusii din ea?
Dar apa bea?
Incearca sa-i dai fortat ceva ceaiuri sau macar o perfuzie cu vitamine.

| BobitaDePiper explică (pentru anonim_4396):

I.a făcut doctorul vitamine, pe mâine sau poimâine împlinește și trebuie sa fete